Results

Round 1, scheduled for February 11, was cancelled due to extreme heat across New South Wales

Round 2
18 February Balmain 22-22 North Sydney Leichhardt
18 February St George 18-20 Parramatta UOW Jubilee
18 February South Sydney 8-54 Manly Erskineville
18 February Sydney 18-32 Cronulla Henson
18 February Illawarra 18-16 Canterbury WIN
18 February Penrith 32-10 Western Sydney Pepper
18 February Western Suburbs 22-36 Central Coast Hillier
18 February Canberra 24-42 Newcastle Seiffert
Round 3
25 February Manly 54-4 Western Sydney Lottoland
25 February Parramtta 12-32 Illawarra New Era
25 February Central Coast 12-10 North Sydney Morrie Breen
25 February Penrith 18-24 Sydney Windsor Sports
25 February Balmain 12-32 Newcastle Leichhardt
25 February Western Suburbs 0-28 Canterbury Campbelltown
25 February Canberra 36-10 St George Raiders Club
25 February Cronulla 22-6 South Sydney Southern Cross Group
Round 4
5 April North Sydney 12-26 Illawarra Storey Park
4 March Balmain 30-18 St George Leichhardt
4 March South Sydney 28-14 Sydney Redfern
4 March Western Sydney 14-24 Central Coast St Marys
4 March Western Suburbs 6-60 Cronulla Campbelltown
4 March Newcastle 40-16 Manly Cessnock Sports
4 March Canterbury 20-20 Penrith Belmore Sports
4 March Parramtta 26-6 Canberra New Era
Round 5
11 March South Sydney 32-8 St George Redfern
11 March Parramtta 42-18 Balmain New Era
11 March Sydney 32-18 Western Suburbs Campbelltown
11 March Central Coast 16-6 Canterbury Morrie Breen
11 March Cronulla 24-16 Illawarra Southern Cross Group
11 March Western Sydney 12-56 Newcastle St Marys
12 March Manly 38-6 Penrith Lottoland
12 March North Sydney 24-28 Canberra TG Millner
Round 6
18 March Penrith 44-0 St George  St Marys
18 March Balmain 6-22 Canterbury Leichhardt
29 March South Sydney 12-20 Newcastle Redfern
18 March Cronulla 18-10 Manly Cronulla High School
18 March Canberra 20-6 Central Coast Seiffert
18 March Illawarra 18-18 Sydney WIN
18 March Western Suburbs 22-30 Western Sydney Campbelltown
19 March North Sydney 12-34 Parramatta TG Millner
Round 7
24 March Balmain 8-20 Sydney Leichhardt
25 March Manly 48-20 Western Suburbs HE Laybutt
25 March Penrith 6-46 Newcastle Pepper
25 March Illawarra 48-6 Central Coast WIN
25 March Cronulla 18-36 Parramtta Southern Cross Group
25 March Western Sydney 12-36 South Sydney St Marys
26 March St George 14-18 North Sydney TG Millner
26 March Canterbury 10-20 Canberra Belmore Sports
Round 8
31 March Manly 42-0 Western Sydney Lottoland
1 April St George 6-52 Illawarra UOW Jubilee
1 April Western Suburbs 18-36 South Sydney Kirkham Park
1 April Canterbury 20-10 North Sydney Belmore Sports
1 April Newcastle 76-18 Sydney Cessnock Sports
1 April Central Coast 12-28 Parramatta Morrie Breen
1 April Cronulla 38-12 Penrith Cronulla High School
1 April Canberra 48-24 Balmain Raiders Club
Round 9
8 April South Sydney 40-16 Penrith Redfern
8 April Illawarra 52-10 Canberra WIN
8 April Parramatta 48-0 North Sydney New Era
8 April Western Sydney 4-36 Cronulla St Marys
8 April Canterbury 22-6 St George Belmore Sports
8 April Central Coast 30-14 Balmain Morrie Breen
8 April Newcastle 52-6 Western Suburbs Cessnock Sports
8 April Sydney 14-60 Manly St Marys
Advertisements