Results

Round 1
10 February Canberra 22 – 30 South Sydney Raiders Club
10 February Penrith 22 – 0 Balmain Panthers Stadium
10 February Illawarra 20 – 6 Western Suburbs Ron Costello Oval
10 February Newcastle 40 – 6 St George Cessnock Sportsground
10 February Cronulla 22 – 4 Central Coast Southern Cross Group Stadium
10 February Sydney 12 – 46 Canterbury Henson Park
10 February Manly 38 – 0 North Sydney Lottoland
Parramatta BYE
Round 2
17 February Parramatta 14 – 10 Manly New Era Stadium
17 February South Sydney 16 – 34 Illawarra Redfern Oval
17 February St George 18 – 12 Sydney Norford Park
17 February Cronulla 30 – 6 Canterbury Allen Andrews Fields
17 February Central Coast 18 – 22 Western Suburbs Morry Breen Oval
17 February Canberra 12 – 38 Penrith Seiffert Oval
17 February Balmain 18 – 26 Newcastle Leichhardt Oval
North Sydney BYE
Round 3
24 February Penrith 25 – 22 Parramatta St Marys Stadium
24 February Sydney 19 – 12 Illawarra Henson Park
24 February South Sydney 26 – 24 St George Redfern Oval
24 February Canterbury 12 – 26 Manly Belmore Sports Ground
24 February Western Suburbs 18 – 32 Balmain Campbelltown Stadium
24 February Newcastle 52 – 0 North Sydney Maitland Sports Ground
24 February Canberra 26 – 30 Cronulla Raiders Club
Central Coast BYE
Round 4
3 March Parramatta 54 – 6 South Sydney New Era Stadium
3 March St George 14 – 24 Western Suburbs Norford Park
3 March Manly 40 – 0 Central Coast Lottoland
3 March Canterbury 12 – 24 Balmain Belmore Sports Ground
3 March Sydney 16 – 14 Canberra Henson Park
3 March Newcastle 22 – 16 Cronulla Cessnock Sportsground
4 March North Sydney 0 – 46 Penrith TG Millner Field
Illawarra BYE
Round 5
10 March Balmain 42 – 22 Sydney Leichhardt Oval
10 March South Sydney 32 – 26 North Sydney Redfern Oval
10 March Illawarra 24 – 30 Manly Collegians Sporting Complex
10 March Penrith 18 – 12 Newcastle Panthers Stadium
10 March Western Suburbs 0 – 56 Parramatta Campbelltown Stadium
10 March Cronulla 48 – 0 St George Southern Cross Group Stadium
11 March Central Coast 14 – 26 Canterbury Morry Breen Oval
Canberra BYE
Round 6
17 March Parramatta 30 – 8 Cronulla New Era Stadium
17 March South Sydney 26 – 16 Sydney Erskineville Oval
17 March St George 8 – 44 Illawarra Jubilee Oval
17 March Canterbury 34 – 28 Penrith Belmore Sports Ground
17 March Newcastle 56 – 18 Central Coast Cessnock Sportsground
17 March Manly 50 – 10 Canberra HE Laybutt Sporting Complex
18 March North Sydney 10 – 42 Western Suburbs TG Millner Field
Balmain BYE
Round 7
24 March Penrith 46 – 10 Central Coast St Marys Stadium
24 March Parramatta 48 – 6 Sydney New Era Stadium
24 March Balmain 18 – 20 Manly Leichhardt Oval
24 March South Sydney 14 – 42 Canterbury Redfern Oval
24 March Western Suburbs 12 – 14 Canberra Kirkham Oval
24 March Cronulla 58 – 6 North Sydney Southern Cross Group Stadium
24 March Illawarra 12 – 30 Newcastle Collegians Sporting Complex
St George BYE
Round 8
29 March North Sydney 6 – 22 Sydney Redfern Oval
30 March Cronulla 20 – 20 Balmain Sharks Academy Field
31 March Manly 18 – 22 St George HE Laybutt Sporting Complex
31 March Canterbury 16 – 10 Parramatta Belmore Sports Ground
31 March Central Coast 24 – 10 South Sydney Morry Breen Oval
31 March Penrith 20 – 8 Illawarra Panthers Stadium
1 April Canberra 20 – 28 Newcastle Seiffert Oval
Western Suburbs BYE
Round 9
7 April Western Suburbs 10 – 34 Manly Campbelltown Stadium
7 April Balmain 54 – 12 South Sydney Leichhardt Oval
7 April St George 0 – 50 Penrith Jubilee Oval
7 April Illawarra 30 – 12 Cronulla WIN Stadium
7 April Parramatta 42 – 8 Newcastle New Era Stadium
7 April Central Coast 24 – 18 Sydney Morry Breen Oval
8 April North Sydney 6 – 58 Canberra North Sydney Oval
Canterbury BYE
Advertisements