Results

Round 1
10 March Warriors 16 – 24 North Sydney Bears Mt Smart Stadium
10 March St George Illawarra Dragons 20 – 12 Mounties WIN Stadium
10 March Newcastle Knights 58 – 10 Manly Sea Eagles Cessnock Sportsground
10 March Wests Tigers 10 – 30 Canterbury Bulldogs Campbelltown Stadium
10 March Cronulla Sharks 38 – 14 Sydney Roosters Southern Cross Group Stadium
11 March Penrith Panthers 26 – 18 Parramatta Eels Panthers Stadium
Round 2
17 March Warriors 10 – 28 Canterbury Bulldogs Mt Smart Stadium
17 March Mounties 22 – 16 Sydney Roosters Aubrey Keech Reserve
17 March Penrith Panthers 28 – 18 North Sydney Bears Panthers Stadium
17 March St George Illawarra Dragons 18 – 22 Cronulla Sharks Jubilee Oval
17 March Newcastle Knights 40 – 18 Wests Tigers Cessnock Sportsground
18 March Manly Sea Eagles 6 – 38 Parramatta Eels Lottoland
Round 3
24 March Mounties 12 – 6 Canterbury Bulldogs GIO Stadium
24 March St George Illawarra Dragons 44 – 18 North Sydney Bears Ron Costello Oval
24 March Penrith Panthers 17 – 16 Warriors St Marys Stadium
24 March Wests Tigers 14 – 36 Sydney Roosters Campbelltown Stadium
25 March Manly Sea Eagles 16 – 18 Cronulla Sharks HE Laybutt Sporting Complex
25 March Parramatta Eels 14 – 22 Newcastle Knights Ringrose Park
Round 4
31 March Penrith Panthers 25 – 18 North Sydney Bears Panthers Stadium
31 March St George Illawarra Dragons 12 – 32 Newcastle Knights Michael Cronin Oval
31 March Sydney Roosters 38 – 16 Warriors Belmore Sports Ground
31 March Mounties 28 – 12 Manly Sea Eagles Aubrey Keech Reserve
31 March Wests Tigers 8 – 22 Parramatta Eels Hillier Oval
Canterbury Bulldogs BYE
Cronulla Sharks BYE
Round 5
6 April Cronulla Sharks 13 – 13 St George Illawarra Dragons Southern Cross Group Stadium
7 April Mounties 32 – 10 Penrith Panthers Aubrey Keech Reserve
7 April Wests Tigers 10 – 26 Warriors Campbelltown Stadium
7 April Canterbury Bulldogs 24 – 36 Sydney Roosters Belmore Sports Ground
7 April Newcastle Knights 36 – 14 North Sydney Bears McDonald Jones Stadium
8 April Parramatta Eels 22 – 14 Manly Sea Eagles New Era Stadium
Round 6
14 April North Sydney Bears 28 – 6 Wests Tigers North Sydney Oval
14 April Warriors 6 – 26 Manly Sea Eagles Mt Smart Stadium
14 April St George Illawarra Dragons 22 – 42 Sydney Roosters WIN Stadium
14 April Newcastle Knights 24 – 30 Cronulla Sharks Cessnock Sportsground
14 April Mounties 32 – 30 Parramatta Eels Aubrey Keech Reserve
15 April Penrith Panthers 4 – 24 Canterbury Bulldogs Panthers Stadium
Round 7
21 April Wests Tigers 4 – 18 Newcastle Knights Campbelltown Stadium
21 April Warriors 38 – 30 St George Illawarra Dragons Mt Smart Stadium
21 April Sydney Roosters 10 – 34 Manly Sea Eagles Berkeley Vale Oval
21 April Canterbury Bulldogs 16 – 18 Cronulla Sharks Belmore Sports Ground
22 April Parramatta Eels 14 – 18 Penrith Panthers Campbelltown Stadium
22 April North Sydney Bears 26 – 12 Mounties North Sydney Oval
Round 8
27 April North Sydney Bears 18 – 28 Newcastle Knights North Sydney Oval
28 April Warriors 10 – 16 Cronulla Sharks QBE Stadium
28 April St George Illawarra Dragons 6 – 26 Penrith Panthers WIN Stadium
28 April Sydney Roosters 40 – 10 Mounties Morry Breen Oval
28 April Canterbury Bulldogs 60 – 20 Manly Sea Eagles Belmore Sports Ground
28 April Parramatta Eels 26 – 14 Wests Tigers Ringrose Park
Round 9
All teams BYE
Round 10
All teams BYE
Round 11
19 May North Sydney Bears 24 – 30 Manly Sea Eagles Leichhardt Oval
19 May Cronulla Sharks 22 – 22 Sydney Roosters Belmore Sports Ground
19 May Wests Tigers 6 – 32 Penrith Panthers Leichhardt Oval
19 May St George Illawarra Dragons 14 – 10 Warriors Belmore Sports Ground
19 May Mounties 24 – 32 Parramatta Eels Leichhardt Oval
19 May Canterbury Bulldogs 16 – 18 Newcastle Knights Belmore Sports Ground
Round 12
26 May Sydney Roosters Canterbury Bulldogs Central Coast Stadium
26 May Wests Tigers Cronulla Sharks Lidcombe Oval
26 May Manly Sea Eagles Warriors HE Laybutt Sporting Complex
26 May Newcastle Knights St George Illawarra Dragons Cessnock Sportsground
27 May Parramatta Eels North Sydney Bears Ringrose Park
27 May Penrith Panthers Mounties Panthers Stadium
Round 13
2 June Parramatta Eels Warriors Ringrose Park
2 June Wests Tigers St George Illawarra Dragons Campbelltown Stadium
2 June Manly Sea Eagles North Sydney Bears HE Laybutt Sporting Complex
2 June Mounties Newcastle Knights Aubrey Keech Reserve
2 June Cronulla Sharks Canterbury Bulldogs Henson Park
3 June Sydney Roosters Penrith Panthers Allianz Stadium
Round 14
9 June Warriors Mounties Mt Smart Stadium
9 June North Sydney Bears Canterbury Bulldogs North Sydney Oval
9 June Newcastle Knights Sydney Roosters McDonald Jones Stadium
9 June Wests Tigers Manly Sea Eagles Leichhardt Oval
10 June Parramatta Eels Cronulla Sharks Ringrose Park
Penrith Panthers BYE
St George Illawarra Dragons BYE
Round 15
15 June Sydney Roosters Parramatta Eels Allianz Stadium
16 June Canterbury Bulldogs Penrith Panthers Belmore Sports Ground
16 June Wests Tigers North Sydney Bears Campbelltown Stadium
16 June Newcastle Knights Warriors Cessnock Sportsground
16 June Cronulla Sharks Mounties Southern Cross Group Stadium
17 June Wests Tigers North Sydney Bears Campbelltown Stadium
Round 16
All teams BYE
Round 17
6 July Penrith Panthers St George Illawarra Dragons Panthers Stadium
7 July Warriors Parramatta Eels Mt Smart Stadium
7 July Sydney Roosters North Sydney Bears Henson Park
7 July Cronulla Sharks Newcastle Knights Henson Park
7 July Canterbury Bulldogs Mounties Belmore Sports Ground
8 July Manly Sea Eagles Wests Tigers HE Laybutt Sporting Complex
Round 18
13 July Newcastle Knights Canterbury Bulldogs McDonald Jones Stadium
14 July North Sydney Bears Cronulla Sharks Morry Breen Oval
14 July St George Illawarra Dragons Parramatta Eels WIN Stadium
14 July Manly Sea Eagles Sydney Roosters Lottoland
14 July Wests Tigers Mounties Campbelltown Stadium
15 July Warriors Penrith Panthers Mt Smart Stadium
Round 19
20 July Cronulla Sharks Parramatta Eels Southern Cross Group Stadium
21 July Newcastle Knights Penrith Panthers McDonald Jones Stadium
21 July Canterbury Bulldogs Wests Tigers Belmore Sports Ground
22 July Warriors Sydney Roosters Mt Smart Stadium
22 July North Sydney Bears St George Illawarra Dragons North Sydney Oval
22 July Manly Sea Eagles Mounties Lottoland
Round 20
28 July Sydney Roosters St George Illawarra Dragons Henson Park
28 July Cronulla Sharks Penrith Panthers Henson Park
28 July Mounties North Sydney Bears Aubrey Keech Reserve
28 July Newcastle Knights Parramatta Eels Cessnock Sportsground
28 July Canterbury Bulldogs Warriors Belmore Sports Ground
Wests Tigers BYE
Manly Sea Eagles BYE
Round 21
3 August Newcastle Knights Mounties McDonald Jones Stadium
4 August Parramatta Eels Sydney Roosters Allianz Stadium
5 August Cronulla Sharks Manly Sea Eagles Southern Cross Group Stadium
5 August Penrith Panthers Wests Tigers Panthers Stadium
5 August St George Illawarra Dragons Canterbury Bulldogs Collegians Sporting Complex
North Sydney Bears BYE
Warriors BYE
Round 22
11 August Penrith Panthers Sydney Roosters Panthers Stadium
11 August Warriors Newcastle Knights Mt Smart Stadium
11 August Manly Sea Eagles Canterbury Bulldogs Lottoland
11 August Parramatta Eels St George Illawarra Dragons ANZ Stadium
12 August Mounties Wests Tigers GIO Stadium
12 August North Sydney Bears Cronulla Sharks North Sydney Oval
Round 23
18 August Penrith Panthers Newcastle Knights Panthers Stadium
18 August Manly Sea Eagles St George Illawarra Dragons Campbelltown Stadium
18 August Sydney Roosters Wests Tigers Morry Breen Oval
18 August Canterbury Bulldogs North Sydney Bears Belmore Sports Ground
18 August Cronulla Sharks Warriors Southern Cross Group Stadium
Mounties BYE
Parramatta Eels BYE
Round 24
25 August North Sydney Bears Warriors Leichhardt Oval
25 August Mounties St George Illawarra Dragons GIO Stadium
25 August Manly Sea Eagles Penrith Panthers Lottoland
26 August Cronulla Sharks Wests Tigers Southern Cross Group Stadium
26 August Parramatta Eels Canterbury Bulldogs Ringrose Park
Newcastle Knights BYE
Sydney Roosters BYE
Advertisements