Results

Round 1
4 March Sunshine Coast 12-28 Easts Tigers Sunshine Coast
4 March Mackay 26-14 Northern Pride BB Print Stadium
4 March CQ Capras 60-16 Central Crows Browne Park
5 March Tweed Heads 28-16 Ipswich Piggabeen Sports
5 March Souths Logan 40-12 Wynnum Manly Davies Park
5 March Norths Devils 20-18 Townsville Bishop Park
5 March Redcliffe 24-22 Burleigh Dolphin Oval
Victoria RL BYE
Western Mustangs BYE
Round 2
11 March Victoria RL 12-40 Tweed Heads Casey Fields
11 March Burleigh 26-28 Norths Devils Pizzey Park
11 March Mackay 30-32 Western Mustangs BB Print Stadium
11 March Sunshine Coast 4-36 Souths Logan Sunshine Coast
11 March CQ Capras 16-12 Redcliffe Browne Park
11 March Wynnum Manly 12-28 Northern Pride BMD Kougari
12 March Ipswich 40-22 Townsville North Ipswich
Central Crows BYE
Easts Tigers BYE
Round 3
18 March Northern Pride 28-8 Sunshine Coast Barlow Park
18 March Townsville 20-24 Mackay Jack Manski
18 March CQ Capras 28-20 Burleigh Browne Park
18 March Victoria RL 48-18 Wynnum Manly Casey Fields
18 March Easts Tigers 14-16 Redcliffe Suzuki Stadium
19 March Tweed Heads 18-34 Western Mustangs Owen Park
19 March Central Crows  10-54 Souths Logan Cherbourg RLFC
Ipswich BYE
Norths Devils BYE
Round 4
March 25 Victoria RL   34-14 CQ Capras   Casey Fields  
March 25 Wynnum Manly  22-30 Mackay  BMD Kougari 
March 25 Ipswich  16-24 Sunshine Coast  North Ipswich 
March 25 Burleigh 37-14 Souths Logan  Pizzey Park 
March 25 Redcliffe 16-28 Townsville Dolphin Oval
March 26 Easts Tigers 34-14 Northern Pride Suzuki Stadium
March 26 Central Crows 6-68 Norths Devils Jack Manski Oval
Tweed Heads BYE
Western Mustangs BYE
Round 5
April 1 Sunshine Coast 42-12 Wynnum Manly Sunshine Coast
April 1 Northern Pride 22-18 Burleigh Barlow Park
April 1 Townsville 24-16 Easts Tigers Jack Manski
April 15 Mackay 38-36 Central Crows BB Print Stadium
April 23 Tweed Heads 20-40 Souths Logan Piggabeen Sports
April 1 Norths Devils 28-20 Victoria RL Bishop Park
April 1 Western Mustangs 34-20 CQ Capras Herb Steinohrt Oval
April 2 Redcliffe 44-22 Ipswich Dolphin Oval
Round 6
April 9 Souths Logan 43-28 Norths Devils Davies Park
April 8 Ipswich 20-30 Easts Tigers North Ipswich
April 8 Northern Pride 18-19 Townsville Barlow Park
April 8 CQ Capras 34-12 Mackay Browne Park
April 9 Burleigh 32-26 Tweed Heads Pizzey Park
April 9 Central Crows 0-78 Sunshine Coast Across the Waves
April 9 Wynnum Manly 6-54 Redcliffe BMD Kougari
April 9 Western Mustangs 20-28 Victoria RL Gold Park
Round 7
April 15 Western Mustangs 40-10 Ipswich Gold Park
April 16 Norths Devils 12-30 Tweed Heads Bishop Park
April 16 Easts Tigers 46-10 Victoria RL Suzuki Stadium
Burleigh BYE
CQ Capras BYE
Northern Pride BYE
Redcliffe BYE
Souths Logan BYE
Sunshine Coast BYE
Townsville BYE
Wynnum Manly BYE
Round 8
April 23 Western Mustangs 70-20 Central Crows Gold Park
14 other teams BYE
Advertisements