Results

Round 1
11 February Canterbury 28-40 Sydney Belmore Sports
11 February Central Coast 26-34 Cronulla Morrie Breen
11 February Penrith 22-10 Newcastle Centrebet
11 February South Sydney 64-0 Western Suburbs Redfern
11 February Canberra 28-44 Manly Seiffert
11 February Western Sydney 12-44 Balmain St Marys Leagues
11 February North Sydney 20-14 WA Reds TG Millner
11 February St George 18-18 Melbourne WIN Jubilee
11 February Illawarra 24-30 Parramatta WIN
Round 2
18 February Illawarra 12-34 South Sydney WIN
18 February Balmain 44-16 Sydney TG Millner
18 February St George 44-12 WA Reds WIN Jubilee
18 February Canterbury 16-36 Canberra Belmore Sports
18 February Western Suburbs 12-38 Manly Campbelltown
18 February Penrith 34-16 Melbourne Centrebet
18 February Parramatta 18-28 Newcastle New Era
18 February North Sydney 10-23 Central Coast TG Millner
18 February Western Sydney 0-34 Cronulla St Marys Leagues
Round 3
25 February Western Sydney 12-14 Canterbury Campbelltown
25 February Newcastle 20-26 Illawarra Cessnock Sports
25 February Manly 30-16 Sydney Brookvale
25 February Central Coast 18-58 Balmain Morrie Breen
25 February Parramatta 26-22 Western Suburbs New Era
25 February Penrith 36-26 St George Centrebet
25 February Canberra 22-16 South Sydney Seiffert
25 February North Sydney 10-30 Melbourne TG Millner
25 February Cronulla 14-14 WA Reds Toyota
Round 4
3 March South Sydney 22-16 Sydney Redfern
3 March Balmain 52-10 WA Reds Leichhardt
3 March St George 17-17 North Sydney WIN Jubilee
3 March Illawarra 10-24 Penrith WIN
3 March Canterbury 48-22 Central Coast Belmore Sports
3 March Cronulla 23-16 Melbourne Toyota
3 March Western Suburbs 10-6 Newcastle Campbelltown
3 March Canberra 30-28 Parramatta Seiffert
3 March Manly 44-0 Western Sydney Brookvale
Round 5
9 March Cronulla 22-30 St George Toyota
10 March Canterbury 28-20 WA Reds Belmore Sports
10 March Illawarra 28-12 Western Suburbs WIN
10 March Penrith 56-6 North Sydney Centrebet
10 March South Sydney 36-16 Western Sydney Redfern
10 March Newcastle 20-40 Canberra Cessnock Sports
10 March Parramatta 30-32 Sydney New Era
10 March Manly 38-6 Central Coast Brookvale
11 March Melbourne 28-30 Balmain Gosch’s Paddock
Round 6
17 March Canterbury 22-26 Melbourne Belmore Sports
17 March Western Suburbs 24-26 Penrith Campbelltown
17 March Newcastle 12-32 Sydney Cessnock Sports
17 March Balmain 52-10 St George Leichhardt
17 March Manly 36-14 WA Reds Brookvale
17 March Parramatta 70-12 Western Sydney New Era
17 March South Sydney 46-0 Central Coast Redfern
17 March Canberra 48-4 Illawarra Seiffert
17 March Cronulla 52-10 North Sydney Toyota
Round 7
24 March Western Suburbs 6-52 Canberra Campbelltown
24 March Melbourne 14-20 Manly Casey Fields
24 March Newcastle 28-18 Western Sydney Cessnock Sports
24 March Sydney 32-32 Illawarra Henson
24 March Balmain 38-12 North Sydney Leichhardt
24 March Parramatta 18-20 Central Coast New Era
24 March South Sydney 36-6 WA Reds Redfern
24 March Cronulla 46-30 Penrith Toyota
24 March St George 12-34 Canterbury WIN Jubilee
Round 8
31 March WA Reds 12-36 Parramatta Lark Hill Sports
31 March Balmain 24-10 Cronulla Leichhardt
31 March St George 18-48 Manly WIN Jubilee
31 March Melbourne 6-46 South Sydney Cross Keys Reserve
31 March Sydney 82-0 Western Suburbs Henson
31 March Penrith 36-28 Canberra Windsor Sports
31 March Central Coast 6-54 Newcastle Woy Woy
31 March Western Sydney 16-64 Illawarra St Marys Leagues
1 April North Sydney 24-58 Canterbury TG Millner
Round 9
5 April Western Sydney 6-56 Sydney St Marys Leagues
5 April Manly 16-36 Balmain Brookvale
5 April Cronulla 20-36 South Sydney Toyota
7 April Canterbury 26-18 Penrith Belmore Sports
7 April Western Suburbs 44-10 WA Reds Campbelltown
7 April Newcastle 32-22 St George Cessnock Sports
7 April Melbourne 32-36 Illawarra Cross Keys Reserve
7 April North Sydney 18-44 Parramatta North Sydney
7 April Central Coast 0-70 Canberra Woy Woy
Advertisements