Results

Round 1, scheduled for February 11, was cancelled due to extreme heat across New South Wales

Round 2
18 February Balmain 56-12 North Sydney Leichhardt
18 February St George 26-40 Parramatta UOW Jubilee
18 February South Sydney 24-22 Manly Erskineville
18 February Sydney 14-36 Cronulla Henson
18 February Illawarra 28-30 Canterbury WIN
18 February Penrith 56-4 Western Sydney Pepper
18 February West Coast 24-36 Western Suburbs Ken Allen
18 February Canberra 46-32 Newcastle Seiffert
Central Coast BYE
Round 3
25 February Manly 32-4 Western Sydney Lottoland
25 February Parramatta 26-54 Illawarra New Era
25 February Central Coast 16-12 North Sydney Morrie Breen
25 February Penrith 20-12 Sydney Windsor Sports
25 February West Coast 14-84 Newcastle Lark Hill Sports
25 February Western Suburbs 26-18 Canterbury Campbelltown
25 February Canberra 20-34 St George Raiders Club
25 February Cronulla 30-24 South Sydney Southern Cross Group
Balmain BYE
Round 4
5 April North Sydney 0-60 Illawarra Storey Park
3 March Balmain 26-6 St George Leichhardt
3 March South Sydney 12-24 Sydney Redfern
3 March Western Sydney 24-30 Central Coast St Marys
3 March Western Suburbs 10-48 Cronulla Campbelltown
3 March Newcastle 18-26 Manly Cessnock Sports
3 March West Coast 4-24 Penrith Ken Allen
3 March Parramatta 48-8 Canberra New Era
Canterbury BYE
Round 5
11 March South Sydney 62-16 West Coast Redfern
11 March Parramatta 22-20 Balmain New Era
11 March Sydney 48-22 Western Suburbs Campbelltown
11 March Central Coast 12-30 Canterbury Morrie Breen
11 March Cronulla 38-16 Illawarra Southern Cross Group
11 March Western Sydney 38-28 Newcastle St Marys
12 March North Sydney  4-48 Canberra TG Millner 
12 March Manly 38-10 Penrith Lottoland
St George BYE
Round 6
18 March West Coast 4-44 Sydney Ken Allen
18 March Penrith 24-22 St George St Marys
18 March Balmain 16-22 Canterbury Leichhardt
29 March South Sydney 0-34 Newcastle Redfern
18 March Cronulla 40-10 Manly Cronulla High School
18 March Canberra 16-34 Central Coast Seiffert
18 March Western Suburbs 18-17 Western Sydney Campbelltown
19 March North Sydney 0-48 Parramatta TG Millner
Illawarra BYE
Round 7
24 March Balmain 18-32 Sydney Leichhardt
25 March Cronulla 78-0 West Coast Southern Cross Group
25 March Manly 8-26 Western Suburbs HE Laybutt
25 March Penrith 26-18 Newcastle Pepper
25 March Illawarra 36-6 Central Coast WIN
25 March Western Sydney 16-18 South Sydney St Marys
26 March St George 36-24 North Sydney TG Millner
26 March Canterbury 38-10 Canberra Belmore Sports
Parramatta BYE
Round 8
1 April West Coast 10-46 Western Sydney Ken Allen
1 April St George 18-42 Illawarra UOW Jubilee
1 April Western Suburbs 42-30 South Sydney Kirkham Park
1 April Canterbury 56-10 North Sydney Belmore Sports
1 April Newcastle 30-45 Sydney Cessnock Sports
1 April Central Coast 12-26 Parramatta Morrie Breen
1 April Cronulla 18-24 Penrith Cronulla High School
1 April Canberra 22-18 Balmain Raiders Club
Manly BYE
Round 9
8 April Illawarra 16-30 Canberra WIN
8 April Parramatta 96-0 West Coast New Era
8 April Western Sydney 16-32 Cronulla St Marys
8 April South Sydney 14-26 Penrith Redfern
8 April Canterbury 34-14 St George Belmore Sports
8 April Central Coast 18-40 Balmain Morrie Breen
8 April Newcastle 32-38 Western Suburbs Cessnock Sports
8 April Sydney 26-19 Manly St Marys
North Sydney BYE

 

Advertisements